Partnerzy

Mentalia Pracownia Terapii i Rozwoju

Pracownia Terapii i Rozwoju prowadzona jest przez Barbarę Sławik – dyplomowaną psychoterapeutkę, która ukończyła akredytowane szkolenie w Podyplomowym Studium Psychoterapii oraz Studium Psychoterapii Par i Rodzin przy Laboratorium Psychoedukacji.

www.mentalia.pl

Leśne projekty

Głęboko wierzymy, że tylko życie w zgodzie z naturą i szacunek wobec otaczającego nas naturalnego świata są w stanie zapewnić spokojne, szczęśliwe i zdrowe życie. Dlatego postanowiłyśmy im przypomnieć, jak łatwo nawiązać z nią kontakt i jakie korzyści ta relacja przyniesie.

www.lesneprojekty.pl

Performantica

We help organizations generate leads, nurture relationships, improve buyer engagement, build visibility, improve sales, advance analytics, and strengthen partnerships. Everything we build has a backbone of analytics, actionable insights, and functionality, for continuous optimization and magnified growth.

www.performantica.com

J.S.Rehabilitacja i Sport- Centrum Osteopatii i Medycyny Holistycznej

Na rynku istniejemy od 2010 roku i dokładamy wszelkich starań aby nasi pacjenci otrzymali kompleksową pomoc w zakresie osteopatii, rehabilitacji i dietetyki. Staramy się wyprzedzać oczekiwania i tworzyć standardy na najwyższym poziomie.

www.js-rehabilitacja.pl

Studio Świadomych Narodzin

To profesjonalna i nowoczesna forma przygotowania do macierzyństwa i ojcostwa, jest miejscem spotkań par oczekujących narodzin dziecka. Tu zdobywa się wiedzę na temat ciąży, porodu, okresu poporodowego, ale także uczy dialogu z nienarodzonym dzieckiem oraz wielu ważnych umiejętności niezbędnych podczas porodu oraz opieki nad dzieckiem.

www.studionarodzin.pl

Centrum Zdrowej Skóry Hadasik & Anusiewicz

Centrum Zdrowej Skóry to miejsce stworzone z pasji do nowoczesnej dermatologii, kosmetologii i medycyny estetycznej. Nasze podejście do pacjenta jest pełne zrozumienia, a plan terapeutyczny zawsze oparty na rzetelnych i sprawdzonych metodach.

www.dermocentrum.pl