fbpx

Fizjoprofilaktyka

Ta oferta skierowana jest dla osób, którym bliskie jest utrzymywanie swojego zdrowia w najlepszej kondycji, którzy nie uskarżają się na konkretne dolegliwości, a chciałyby uchronić się przed ewentualnymi kontuzjami, czy incydentami bólowymi w przyszłości. Chcą poprawić swoją jakość życia, uniknąć przeciążeń związanych z pracą takich długie godziny spędzone przed komputerem, za kierownicą lub w pozycji stojącej.

Wymuszone pozycje niosą ryzyko przeciążeń w układzie ruchu i w konsekwencji mogą prowadzić do powstawania poważnych schorzeń kręgosłupa i kończyn. Jeśli doświadczyłeś bólu czy sztywności karku lub kręgosłupa lędźwiowego to jest to sygnał z Twojego ciała o postępujących zmianach w obrębie tej okolicy. Celem naszych działań jest usunięcie przeciążeń związanych np. z siedzącym trybem pracy oraz na przygotowanie Twojego kręgosłupa na długie godziny spędzone w wymuszonej pozycji poprzez indywidualnie dobrane metody terapeutyczne.

Nauczymy Cię odpowiedniego siedzenia i prostych ćwiczeń które będziesz mógł/mogła wykonywać w trakcie pracy aby przynieść sobie ulgę i aby maksymalnie ograniczyć negatywny wpływ przeciążeń związanych z Twoim zawodem zapewniając Ci długie lata komfortowego wykonywania Twojego zawodu.