fbpx

ZDROWIE I MEDYCYNA

Wrocławska Manufaktura Zdrowia

Wrocław

Wrocławska Manufaktura Zdrowia to kompleksowe usługi fizjoterapeutyczne z zasosowaniem terapii manualnej, pinoterapii i wielu innych nowoczesnych metod.

www.wroclawskamanufaktura.pl

Fizjoterapia Marcin Ciecierski

Warszawa

W mojej praktyce wykorzystuję różnorodne metody, przede wszystkim te, które są skuteczne i efektywne oraz opierają się na fizjologicznych mechanizmach gojenia i regeneracji, co pozwala maksymalnie skrócić czas powrotu do zdrowia.

www.fizjoterapiaciecierski.com

Studio Świadomych Narodzin

Katowice

To profesjonalna i nowoczesna forma przygotowania do macierzyństwa i ojcostwa, jest miejscem spotkań par oczekujących narodzin dziecka. Tu zdobywa się wiedzę na temat ciąży, porodu, okresu poporodowego, ale także uczy dialogu z nienarodzonym dzieckiem oraz wielu ważnych umiejętności niezbędnych podczas porodu oraz opieki nad dzieckiem.

www.studionarodzin.pl

Fizjoterapia Kobieca

Ruda Śląska, Śląsk

Fizjoterapia uroginekologiczna – holistyczne podejście do zdrowia Kobiety

www.fizjoterapiakobieca.com

Poradnia Laktacyjna

Śląsk

Poradnia laktacyjna jest ostoją dla mam, które pragną wykarmić swoje maleństwa piersią a napotykają na drodze do swojego celu różne przeszkody, zarówno problemy ze strony mamy jak i ze strony dziecka.

facebook.com/Poradnia-Laktacyjna-Agnieszka-Murawska

Centrum Zdrowej Skóry Hadasik & Anusiewicz

Katowice

Centrum Zdrowej Skóry to miejsce stworzone z pasji do nowoczesnej dermatologii, kosmetologii i medycyny estetycznej. Nasze podejście do pacjenta jest pełne zrozumienia, a plan terapeutyczny zawsze oparty na rzetelnych i sprawdzonych metodach.

www.dermocentrum.pl

PSYCHOTERAPIA

Mentalia Pracownia Terapii i Rozwoju

Warszawa

Pracownia Terapii i Rozwoju prowadzona jest przez Barbarę Sławik – dyplomowaną psychoterapeutkę, która ukończyła akredytowane szkolenie w Podyplomowym Studium Psychoterapii oraz Studium Psychoterapii Par i Rodzin przy Laboratorium Psychoedukacji.

www.mentalia.pl

Śląskie Gabinety Psychoterapii Gestalt

Katowice, Tychy

Śląskie Gabinety Psychoterapii Gestalt oferują terapię indywidualną, terapię par, konsultację psychologiczną. W czym możemy pomóc? W świadomym rozwijaniu siebie. W poprawie swoich relacji międzyludzkich. W pełniejszym uczestniczeniu w życiu.

https://terapia-gestalt.com.pl

ROZWÓJ OSOBISTY

Leśne projekty

Śląsk

Głęboko wierzymy, że tylko życie w zgodzie z naturą i szacunek wobec otaczającego nas naturalnego świata są w stanie zapewnić spokojne, szczęśliwe i zdrowe życie. Dlatego postanowiłyśmy im przypomnieć, jak łatwo nawiązać z nią kontakt i jakie korzyści ta relacja przyniesie.

www.lesneprojekty.pl

Joga życia

Katowice

Zajęcia jogi na każdym poziomie w Katowicach i online, gdziekolwiek jesteś. Warsztaty jogi, koncerty relaksacyjne i wiele innych wydarzeń.

www.jogazycia.pl

Manufaktura Świadomości

cała Polska

Zapraszam do przestrzeni, która powstała ze społecznej potrzeby rozwoju osobistego. Tutaj możesz znaleźć warsztaty dedykowane wszystkim chcącym poznać siebie prawdziwego i dotrzeć w głąb własnego serca.

www.manufakturaswiadomosci.pl

URODA

Uroda Na Wynos

Katowice

Zadbamy o promienny i zdrowy wygląd Twojej twarzy, dłoni i stóp. U nas Twoje spojrzenie nabierze nowego blasku. Na bieżąco śledzimy co nowego pojawia się w dziedzinie pielęgnacji. Chcemy stale uzupełniać Naszą ofertę do dynamicznie zmieniających się Twoich potrzeb.

www.urodanawynos.pl

BIZNES

Performantica

Warszawa

We help organizations generate leads, nurture relationships, improve buyer engagement, build visibility, improve sales, advance analytics, and strengthen partnerships. Everything we build has a backbone of analytics, actionable insights, and functionality, for continuous optimization and magnified growth.

www.performantica.com